İletişim Bilgilerimiz

HAKKIMIZDA

Çiçekler Yapı Dekarasyon ailesi olarak dekorasyon ve tasarımda önde gelen firmaların arasında yer almaktayız. Zevkli ve kaliteli bir dekorasyon ve tasarıma sahip olmak isteyen herkesin ihtiyaçlarına cevap veren firmamız yüksek müşteri memnuniyetine sahiptir. Kaliteli hizmet anlayışımızı zevkli tasarımlar ile birleştirmekteyiz.

Elazığ iç dekorasyon sektöründe alanında her geçen yıl kendini geliştiren firmamız bu sektördeki en önemli firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Yüksek müşteri memnuniyetini, arkamıza alarak profesyonel ekiplerimizle gerçekleştirdiğimiz işlerle sizlere hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti şirketimiz en önemli hedefidir ve gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetleri bunu esas alarak yapmaktayız. Müşterimizin istek ve ihtiyaçlarını anlayarak en doğru hizmeti vermeye çalışmaktayız. Müşterilerimizle olan ilişkilerimizde karşılıklı güven ve yapıcı yaklaşım değerlerine göre yapılmaktadır. Dinamik ve yenilik olmazsa olmaz ilkelerimiz arasındadır.

Son derece uyumlu ve başarılı bir iletişim ortamı sayesinde çalışanlarımız ve müşterilerimizin iyi anlaşmasını ve güçlü ilişkiler kurmasını önemsiyoruz. Alanımızda gelişim ve değişimleri takip ederek son derece gelişmiş teknolojik imkânlardan yararlanarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Hizmet ve standartlarımızı her yıl gelişip değiştirerek hızla değişen dünyaya ayak uydurmaktayız. Tüm süreci şeffaflıkla yürüterek müşterilerimizin hizmetlerimize ve firmamıza güven duymasını sağlarız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru cevap veren çözümü sağlayarak bu çözümü tam ve eksiksiz bir şekilde teslim ederiz. Ekonomik fiyat garantisi ile ahlaklı bir şekilde çalışmayı ilke edinen firmamız sizler için en doğru hizmeti sağlamaktadır.