İletişim Bilgilerimiz

Gergi Tavan

Çiçekler Yapı Duvar ve tavan güzellik uzmanı Gergi Tavan Sistemleri
Gergi Tavan, yüksek teknoloji ile üretilen yangına dayanıklı, akustik ve dekoratif bir yapı elemanıdır. Özel profil sistemlerine ısıtılarak gergi yapılan, alev almayan PVC bir membran olup, geniş profil yelpazesi ile her türlü tasarıma yanıt verebilecek niteliktedir. Arzu edilen her boyutta üretilebildiği gibi, istenilen formu alma kabiliyetine de sahiptir.

Gergi Tavan, hemen hemen her ortama uygulanabilir. Ev, Ofis, Yüzme havuzu, Düğün salonu, AVM, Kafeterya, Restaurantlar, Berber salonları, Güzellik ve sağlık merkezleri, Market gibi akla gelebilecek tüm yaşam alanlarının duvar ve tavanlarına arzu ettiğiniz resim ve tasarımla gergi tavan yapılabilir. Sınır tanımayan PVC membran gergi tavan sistemleri ışık ve tasarım detayları ile mekanlarda, üst düzey görsel şölen yaşatır. İddialı mimari projelerin, son yıllardaki çözüm arayışına en iyi şekilde cevap veren bir sistemdir.

Gergi Tavan, Gerek kumaşın, gerekse taşıyıcı konstrüksiyonun hafifliği ve flexible yapısı ile hayal gücünüzde olan tasarımları, hayata geçirme olanağı sağlar. Gergi Tavan son yılların gözde tasarım trendi, özgün tasarımların uygulanmasına katkı sağlayan ve tasarımcılara sınırsız ilham olanağı sunan bir sistemdir.

Gergi Tavanlar;
⇒ Sudan ve nemden etkilenmezler.
⇒ Bakım ve boya gerektirmediği gibi çok kolay temizlenir.
⇒ İstenildiğinde üzerine harici aydınlatma armatürleri konabilir.
⇒ Aydınlatma sistemi gergi bezinin arkasında olduğu için, homojen ışık kaynağı olarak kullanılır.
⇒ Gerek kendi yapısı ve gerekse taşıma sistemi çok hafiftir (yaklaşık 200gr/m²) yapılara ilave yük bindirmez.
⇒ Hijyeniktir, Esnektir, Estetiktir, Ultraviyole ışınlardan etkilenmez ve yangında alev almazlar.
⇒ Montajı kolaydır ve yaşadığınız yere kısa sürede montajı yapılır, günlerce tadilat sıkıntısı yaşatmaz.
⇒ Dijital baskılı modellerin üzerine dilediğiniz görseli uygulayabilirsiniz. (Daha iyi baskı sonucu için kullanılan resim kalitesinin 300 dpi olması tavsiye edilir.)
⇒ Kesinlikle çatlama ayrılma gibi sorunlar çıkartmaz, Gerektiğinde sökülüp yeniden monte edilebilir.