İletişim Bilgilerimiz

Poliüretan Çıta

Duvar Çıtası

Duvar Çıtası 2,5cm, 3cm, 4cm, 6cm ve diğer ölçüler

Boyanabilir duvar çıtanın boyu:240 cm’dir.

Salon Duvar Çıtası

Boyanabilir duvar çıtaları ile evinizin salonuna modern hava katabilir ve duvarlarınıza duvar çıtası ile daha farklı tasarımlar yaratabilirsiniz. Son zamanlarda modern ve klasik salon mobilyalarınızın tamamlayıcısı olan boyanabilir duvar çıtalarını genelde salonda tv arkası , yemek masası karşısında veya istediğiniz ölçülere göre bölümlerdirebileceğiniz çıtaların içinde tablolarınız da oldukça güzel duracaktır.

Koridor Duvar Çıtası

Koridor duvar çıtası genellikle uzun ve dar koridorlarda derinlik sağlamanın yanı sıra çok şık bir görünüm de sağlar. Koridorlarınızı dresuarla birlikte kullanılan duvar çıtaları ile yepyeni modern bir görünüme dönüştürebilirsiniz. Koridor duvar çıtası modelleri en çok tercih edilen modellerdir. Koridor duvar çıtasını duvarınızın sadece alt kısmınıda kullanabilirsiniz.

Gold Duvar Çıtası

Gold duvar çıtası daha çok klasik ve varaklı mobilyalarınız ile uyum sağlaması için tasarlanmıştır. Gold salon takımlarınızın şıklığını tamamlayacak olan altın rengi duvar çıtalarımızın ölçüleri 2,5cm; 4 cm ve 6 cm dir.
Boyanabilir duvar çıtası modellerimiz hem duvar süslemelerinde hemde tavan süslemelerinde kullanılmaktadır, Dekoratif boyanabilir duvar çıta modellerimiz mobilya süslemeleri kapı ve ayna süslemelerinde, duvar pano çerçeve dekor çalışmalarında kullanılmaktadır.Ürünlerimiz temiz ve kolay montaj edilebilir.

Duvar Çıtası Hammaddesi Nedir ?

Boyanabilir Duvar ve Tavan Profillerimizin; Hammadesi %70 kristal %30 antijottur. Darbeye Karşı Dayanaklı, Nem ve Sudan Etkilenmez, Çok kaliteli Uzun Ömürlü Hafif ve Kolay Montaj edilir. Ürünümüz Piyasadaki Stropiyer ve Köpük gibi değildir